Torty firmowe

W biznesie jest wiele okazji, które zasługują na uroczystą oprawę. Każdy sukces – bez względu na to, czy jest to niewielki krok do przodu, czy też prawdziwa rewolucja – warto świętować wraz ze współpracownikami. W jaki sposób zadbać o odpowiednią oprawę? Wbrew pozorom nie jest to wcale trudne. Wystarczy znaleźć czas i miejsce na wspólne spotkanie i zamówić pyszne wypieki przygotowane specjalnie dla Twojej firmy.

Poczęstunek skrojony na miarę Twojej firmy

Okazje do świętowania nadal są spotkaniem częściowo formalnym, dlatego też staramy się o ich odpowiednią oprawę. Nasze wypieki dedykowane firmom starannie dopasowujemy do postawionych nam wymagań. Tort firmowy w naszym wydaniu może przybrać postać klasycznego tortu lub tortu z masy cukrowej. Nasi cukiernicy wykonują torty na kilkanaście a nawet kilkadziesiąt osób, które przyozdabiają dekoracją w formie firmowego logo lub dobranego na konkretną okazję napisu. Poniżej opiszemy kilka możliwych realizacji zamówień na wypieki firmowe.

Klasyczny tort z logotypem

Wiele firm powierzyło nam zadanie wykonania specjalnego tortu firmowego z logotypem. Wystarczy przedstawić naszemu konsultantowi swoją wizję oraz przesłać wzór logo, aby cukiernia mogła wykonać specjalny tort według specjalnych wytycznych. Popularnym wyborem są torty artystyczne z masy cukrowej i z takiego materiału będzie również wykonane firmowe logo. Oprócz tego można również wybrać opcję nadruku na jadalnym opłatku wieńczącym wypiek – dzięki tej opcji każde, nawet najbardziej szczegółowe logo, będzie odwzorowane idealnie. Dzięki wspomnianym możliwościom tort firmowy będzie prezentować się elegancko i profesjonalnie.

Profesjonaliści profesjonalistom

Znamy się na naszym fachu i wiemy jak spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Torty firmowe, zarówno artystyczne z masy cukrowej jak i te z nadrukiem, wykonujemy z największą starannością. Tort firmowy będzie także dostarczony przez naszą lokalną cukiernię prosto do siedzimy firmy w której odbywa się spotkanie. Jeżeli jednak jeden tort firmowy nie spełni Państwa oczekiwań, zapraszamy do kontaktu – w ofercie firmowej mamy także muffiny, ciasta oraz inne słodkości.